Відгуки про компанію Zelena-mriya
- Василь С.
- Ольга К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
саджанці полуниці чудового вигляду,коріння гарні
- Тетяна Т.
Дякую за надзвичайно гарні величезні саджанці.
- Євгенія С.
- Наталья П.
- Марина М.
- Богдан Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вероніка С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую за такі гарні і великі квіти. А подарунки, я в шоці. таких великих і гарних подарунків мені ще магазини не дарували. Дякую
- Діана С.
Дякую. Шикарний, дуже хороша ціна та якість.
- Анжелика А.
Дякую! Ялівці дуже гарні! Я задоволена покупкою. Замовлятиму ще!
