Відгуки про компанію Zelena-mriya
- Десятникова И.
Благодарю продавца. Очень красивая, крупная гортензия в горшке. За те же деньги на другом сайте мне прислали тонкие хилые веточки.
- Антонина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Высокого качества саженцы. Спасибо
- Олена Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю не вперше, рослини добре розвинені, здрові, швидка відправка і гарне обслуговування 👍
- Олег К.
Люди относятся с доверием приятный продавец.
- ХарьковУгода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій О.
- Олена Ф.
- Інна К.
Пакування жахливе, просто слів не має... верхи гортензій позаминали донизу, щоб влізли по висоті у ящик, 4 шт в одному ящику без окремого обгортання. Квіти прийшли в'ялі та з поломленими паростками. Забрали лиш тому, що назад вони б уже не доїхали.
- Наталія І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья
Хочу подякувати заднім числом бо отримала чудові ! Садженці ще в марті .Дууже задоволена .Рекомендую !
- Наталья
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго дня.
Заказывала виноград
Доехал замечательный!
Корни великолепные. Некоторые саженцы уже выпускать листочки.
Спасибо большое!
