Отзывы о компании Zelena-mriya
- Андрій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили засохші саджанці. Пояснили тим, що в них новий співробітник і він не помітив. Запропонували почекати, може прокинеться саджанець, а якщо ні, то відправлять нові. Я в це не вірю, він був сухий повністю, гілки ламалися від одного дотику, фото доречі я їм надав. На їх місці я б замінив їх оразу, без умов. Гроші за товар я отримав, але осад залишився.
- Лариса Н.
хороший саджанець, все добре. Сподіваюсь буде радувати мене
- Ольга А.
- Ярослав К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Тетяна К.
Дякую працівникам Зеленої Мрії за рослинки! Замовлення прийшло гарно запаковане, рослини відповідають опису та якості.
- Оксана С.
Жахливо. Спочатку мовчали, а тоді тупо скасували замовлення без пояснень. Не рекомендую.
- Олена Ч.
- Наталія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Саджанці гарної якості.
- Володимир Г.
- Беличенко М.
