Адреса
Наши адреса:
Питомник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Украине: от 3-х дней
  • По Киеву и области до 3-х дней
Перевозчики
  • Интайм
  • Новая Почта
  • Деливери
  • Ночной Экспресс
  • Собственный транспорт
Оплата
Способы оплаты
  • Наличные
  • Карта ПБ
  • Б/нал с ндс
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категории товаров

Rose Eden Rose Троянда Эдэн роз

Стоимость:
210.00 грн
2000000060708
В наличии
+

Минимальное количество для товара "Rose Eden Rose Троянда Эдэн роз" 1.

Rose Eden Rose Троянда Еден троянд

Форма: Троянда Eden Rose плетиста, а саме клаймбер. Для клаймберів характерні жорсткі, товсті стебла, з них важко створити арку, але вони добре об'ють альтанку або жердину, також добре росте без опори. Троянда Eden Rose має дуже хороший імунітет до захворювань, стійка до дощу та вітру.

Швидкість зростання: сорт повільно зростаючий. Досягає у висоту та ширину 2м.

Листя: велике, темно-зелене, глянсове, дрібнозазубрене, пагони малоколючі.

Плоди/Квіти: Квітка густомахрова, важка, має дуже слабкий аромат, пелюстки квітки плавно змінюють відтінок від білих із зеленим відтінком, що переходять у молочно-білий і ближче до центру рожево-лавандовий. Квіти однією кущі можуть мати різну інтенсивність відтінків. Троянда Eden Rose цвіте рясно протягом усього літа. У розмір квітка до 12см. Плоди - дрібна шипшина.

Ґрунт: троянди добре ростуть і цвітуть на родючих, дренованих землях. Для гарного росту та тривалого цвітіння рекомендуємо вносити до посадкової ями органічне добриво. На початку сезону (навесні) необхідно вносити повне добриво з розрахунку: аміачної селітри, калійної солі, суперфосфату по 15-20 г на один кущ. У період закладання бутонів найкращим добривом є органіка. Влітку під троянди вносимо повне мінеральне добриво 10-15 г аміачної селітри та по 15-20 г суперфосфату та калійної солі з розрахунку на один кущ. У середині вересня проводиться останнє підживлення суперфосфатом 10-15 г і калійною сіллю 20-25 г, азотні добрива в осінній період виключаються. Регулярні підживлення сприяють розвитку міцних, здорових кущів троянд.

Тривалість життя: за умови правильного догляду рожевий кущ може прожити десятки років.

Ставлення до світла: важливо знати – троянди люблять світло і не люблять протягів, непогано ростуть у легкій тіні. Бажано уникати посадки на східній та північно-східній стороні ділянки.

Стійкість до міських умов: більшість сортів троянд непогано почуваються у місті.

Догляд: догляд за трояндами складається з весняного, літнього обрізання, мульчування та розпушування ґрунту, поливу, укриття на зиму та боротьбою зі шкідниками. Ми рекомендуємо робити основне обрізання навесні, тому підвищується шанс на успішну зимівлю в умовах нестабільних осінньо-зимових температур.

Оптимальний період посадки: для посадки троянд з голим коренем оптимальний період березень-квітень та серпень-листопад. Троянди в контейнері сідають протягом усього періоду плюсових температур. Висаджувати троянди необхідно так, щоб коренева шийка була нижчою від рівня грунту на 2-3 см. Це захищає їх від пересихання в період спеки і вимерзання в зимовий період. Після посадки троянди обов'язково потрібно добре пролити, 2-3 відра на кущ, навколо куща - зробити приствольную лунку, щоб волога потрапляла за призначенням. Троянди краще висаджувати у тиху, похмуру погоду. Кущі розміщуються так, щоб вони не пригнічували одне одного.

Вид кореневої системи: троянди мають поверхневу кореневу систему.

Сприятливі умови розвитку: для того, щоб троянда радувала Вас з ранньої весни і до пізньої осені необхідно регулярно піклуватися про неї. Укрувати на зиму, підгодовувати, обрізати, позбавлятися шкідників, не давати їй пересихати.

Морозостійкість: ми радимо вкривати троянди на зиму лапником, спанбондом, ґрунтом. Перед укриттям кущів троянд видаляють листя, квіти, бутони. Також радимо наприкінці жовтня, зрізати всі квіти та бутони для запобігання зайвому витрачанню поживних речовин та підвищенню загартування рослин.

Rose Eden Rose Троянда Еден троянд Вам із задоволенням допоможуть менеджери нашого розплідника рослин. Доставка по Києву та Україні від 24 годин до 72, залежно від Вашої територіальної віддаленості.