Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів
Немає у наявності
490.00 грн
Купить в 1 клик

Хвойні ялинки для Вашого саду

Вічнозелена доглянута ялина найчастіше асоціюється з барвистими святами та відмінним настроєм. І лише ялинка вміє служити колоритною та дуже ніжною зеленою прикрасою для заміських ділянок Києва у будь-яку пору року. А придбані ялинки оптом із розплідника допоможуть створити неймовірний затишок та приємний хвойний аромат при оформленні ландшафту парків, аллей, міських вулиць та майданчиків у будь-якому місті України. Крім добре знайомої чарівної краси ялинка має у своєму складі різні смоли та ефірні олії, що мають унікальні бактерицидні властивості. Відмінна можливість подбати про своє здоров'я після довгого насиченого робочого тижня! Особливою красою та гармонією колірної палітри відрізняється блакитна ялина – справжня королева серед вічнозелених дерев та чагарників. Вона зможе стати ідеальним доповненням до саду як з іншими хвойними, так і листяними деревами.

Особливо своєю насиченою кольоровою гамою блакитна ялина ефектно виділяється засніженою зимою та золотистою восени. Чотирьохгранні гілки з колючими голками вміють змінювати свій колір від звичного зеленого до сизого, яскравого блакитного і майже білого в залежності від воскового нальоту на молодій хвої. Для ділянок із невеликою площею підійде блакитна ялина карликового чи середнього зросту. Втім, це стосується і використання інших саджанців колоритних хвойних красунь.

Щоб створюваний пейзаж з використанням ялинки оптом був максимально гармонійним, ще до походу в розплідник слід вибрати відповідну форму цих хвойних красунь. Купити ялинки оптом через магазин можна з плакучою, кулястою або конічною формою. Залежно від дизайнерського задуму оновлена ​​заміська ділянка Києва чи будь-якого іншого регіону України зможе заграти абсолютно новими фарбами, ароматами та емоціями.

У догляді ялинки досить невибагливі. Вони легко переносять сильні морози, тінистість та різні види ґрунту. Щоб придбані в розпліднику саджанці з кожним роком радували господарів своєю красою, необхідно організувати правильний полив дерев. Їли дуже складно переносять тривалу посуху та застій вологи. Про це в першу чергу свідчить зайва обсипаність голок. Ідеальним місцем для посадки саджанців є ділянка із суглинистим ґрунтом, де не застоюється вода. Купити ялинки з метою подальшої висадки в магазині раціональніше наприкінці весни або на початку осені. Перший варіант є більш ефективним, оскільки коренева система встигає добре прийнятися і продовжити розвиватися до перших зимових холодів. Для висадки на відкритій ділянці слід купувати в розпліднику саджанці ялинки з грудкою «рідною» землі.

Повноцінне денне освітлення хвойного дерева обов'язково призведе до набуття ним правильної рівномірної пірамідальної форми з особливим шармом витонченості лісової красуні. Втім, і за певної тінистості ялинки почуватимуться комфортно. При сильній тінистості ділянки блакитна ялина з часом може втратити свої унікальні декоративні властивості та придбати традиційний зелений колір голок. Саме тому так важливо враховувати подальший план розсаджування ще до того, як купити ялинки оптом.

Особливої ​​уваги у вирішенні купити ялинки для оформлення улюбленої заміської ділянки, парку або алеї слід приділити важливості професійної та дуже дбайливої ​​обрізки пошкоджених та захворілих гілок. Надмірна та неакуратна обробка гілок може призвести до загибелі всього хвойного деревця з колючими голками. Молоді ялинки на зиму вкривають лапником для захисту їх від сильних зимових заморозків.

Докладніше...

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення