Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів

Хвойні сосни для Вашого саду

Якщо хвойні дерева при посадці правильно розташувати на ділянці, вони зможуть тішити своєю дивовижною зеленою красою не лише в снігову зиму, а й спекотним літом. Саме тому сосна, як і багато інших хвойних дерев, є однією з найбільш затребуваних продукцій розплідника. Адже ними дуже красиво облагороджують не лише заміські ділянки на території України та Києва, але також численні парки, алеї, сквери та просто вулиці. Щоб хвойні дерева виглядали особливо гармонійно, їх висаджують близько один до одного, а от соснові саджанці воліють вирощувати поодинці, дозволяючи дереву вільно розкривати свою красу.

Асортимент такої продукції магазину, як сосна, налічує близько ста її видів. Найбільшою затребуваністю серед саджанців розплідника відрізняються сосна гірська пуміліо, сосна веймутова та сосна гірська мугус. Ці дерева і чагарники досить швидко ростуть і обов'язково доповнять територію ділянки оновленими смарагдово. зеленими фарбами, а також неповторним хвойним ароматом. Щоб купити готові саджанці через магазин, краще вибирати весняну або осінню пору року. Важливою перевагою таких дерев є і невибагливість до особливостей ґрунту, на якому вони ростуть. Саме тому так часто купується сосна оптом для подальшого висадження у парках та скверах.

Єдина вимога для збереження краси цих ароматних хвойних стосується регулярності та якості декоративних форм, що створюються з них. Саму роботу з догляду за хвойними представниками саду, парку, скверу чи будь-якої іншої ділянки у Києві та всій Україні краще довірити професіоналу. Тільки йому вдасться провести акуратне обрізання гілок згідно з задумом ландшафтного дизайну, не пошкодивши при цьому самому дереву.

Такі представники хвойних, як сосна веймутова, віддають перевагу нейтральному за кислотністю лужному грунту для розвитку. При необхідності знизити рівень кислотності ґрунту слід використовувати звичайне вапно. Усього 300 грам вапна, доданого в посадкову яму і перемішаного з основним грунтом, нададуть можливість милуватися красою соснового дерева вже найближчим часом.

Придбана для посадки сосна гірська мугус згодом стане вічнозеленим карликовим чагарником загальною висотою до 2 – 3 метри. Це ідеальний варіант для зміцнення та дизайнерського оформлення схилів, оскільки така сосна абсолютно не вимоглива до ґрунтових властивостей та легко переносить його кислотність. Не страшні такого дерева і тривалі посухи. Придбана сосна оптом такого типу не схилу до поломки гілок під снігом або від сильного вітру, що дозволяє використовувати їх живою огорожею. Єдина вимога щодо правильного догляду за ними стосується достатності денного освітлення. Перебуваючи в тіні інших дерев або об'єктів ділянки, гірська сосна мугус може просто засохнути. Не бажано вирощувати сосни на важких глиняних ґрунтах. Щоб сосна могла добре прийнятися і почати рости, слід провести заздалегідь дренаж грунту.

Не менш барвистим прикрасою стане і сосна гірська пуміліо, яка росте куполоподібною формою до півтора метра заввишки. Вона легко переносить морози та часті обрізки гілок з метою підтримання гарної форми. Для неї не доведеться підбирати особливий ґрунт чи знижувати його кислотність. Як і решта сучасних видів сосен, цей варіант облаштування ділянки вимагає лише достатнього денного освітлення. У підготовці рослин до зимового холоду можуть використовуватися тирса або ялинові лапи, які захистять коріння від можливих опіків.

Докладніше...

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення