Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів
Пихта корейская Abies koreana
Немає товарів з вибраними опціями
6 800.00 грн
Купить в 1 клик
Немає у наявності
490.00 грн
Купить в 1 клик

Хвойні рослини для саду

Здатність завжди бути насиченого зеленого кольору і легко пристосовуватися до різних умов клімату для власного зростання та розвитку - це ті важливі переваги хвойних рослин, через які вони такі популярні серед клієнтів розплідника.

Адже саме хвойні рослини, висаджені на улюбленій заміській ділянці, вміють створювати той неймовірний затишок краси та умиротворення навесні та влітку, а також зможуть порадувати насиченими смарагдово – зеленою гамою квітів серед золотистих фарб осені чи засніжено – білого пейзажу зими. >

Вічнозелений та дуже ароматний куточок власної неперевершеної краси з різних хвойних дерев – одне з найяскравіших мрій сучасних мешканців Києва та інших галасливих міст та мегаполісів України. А завдяки якісній роботі розплідника та професійному підходу до кожного етапу вирощування, висадки та подальшого догляду за саджанцями хвойних така мрія стає доступнішою та колоритнішою.

Саме хвойні чагарники найчастіше використовуються при озелененні лаштунків, алей, вимощених доріжок до будинку та в саду на заміських ділянках. Завдяки різноманітності асортименту хвойної продукції в магазині, завжди є можливість купити ті хвойники, які за своєю формою, висотою та кольоровим контуром найкраще доповнюватимуть загальну красу саду чи двору в передмісті Києва, галявину, гай чи водойму в будь-якій іншій точці України. >

Адже вони цього заслуговують насамперед!

Залежно від середньої висоти та природної форми крони хвойні рослини можуть використовуватися для облагородження клумб, водойм, проїжджої частини заміського двору або міського парку, зміцнення та прикраси кам'яних схилів. Для дизайну клумб раціональніше вибрати та купити в магазині хвойні рослини для саду низькорослих типів із найбільш компактними формами. Їх насичений зелений колір неймовірно красиво підкреслить колорит квітів, що розпустилися на клумбі, створивши тим самим чарівну яскраву композицію контрасту з різноманітних фарб і ароматних запахів.

З метою прикрасити водойму краще вибирати ґрунтокровні хвойні чагарники плакучої форми. Вони не лише нададуть особливого відтінку загальному пейзажу, а й легко озеленять ділянки, на яких погано росте трава. Щоб красиво захистити вимощені в саду або дворі доріжки живим зеленим парканом, слід вибирати хвойні чагарники, що повільно ростуть. Для збереження їх симпатичних форм і розмірів необхідно проводити періодичне акуратне обрізання гілок із зеленими голками. Найкраще сам процес довірити професіоналу, оскільки надмірно обрізані хвойники можуть втратити свою привабливість та загинути.

Як і дерева, хвойні рослини для саду є невибагливими до стану ґрунту та залишаються стійкими до сильних морозів. Єдина вимога щодо їх гармонійного розвитку стосується достатнього сонячного освітлення. Особливо це актуально, якщо хвойні рослини для саду мають сірувате або блакитне забарвлення голок та гілок. Багато хвойників також погано переносять тривалу посуху грунтів і вологу. Якщо із посухою допоможе впоратися систематичний полив та обприскування рослин, то позбавити ґрунт від зайвої вологи можна лише шляхом висадки хвойних рослин у розпушений суглинистий ґрунт. Посадку хвойних саджанців рекомендується проводити взимку, коли земля надто мерзла і корінь може не вжити. Ідеальним періодом для купівлі та висадки хвойників на відкритій ділянці є друга половина весни. Тільки тоді рослин має достатньо часу, щоб повноцінно освоїтися і зміцнитися до початку перших заморозків.

Докладніше...

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення