Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів
155.00 грн
Купить в 1 клик

Плодові чагарники для Вашого саду

Неймовірною гармонією свіжості та смарагдово – зеленої краси буде оповитий улюблений заміський будинок, якщо в його ландшафтному дизайні використовуються не лише різні дерева та квіти, а й плодові чагарники. Особливість цих багаторічних саджанців з розплідника полягає в відносно невеликій висоті, до 60°С. 80 см. Використовувати плодові чагарники можна як у процесі створення нового саду, так і для доповнення вже наявних композицій.

Перевага висадки нових кущів при оформленні нової території заміського будинку полягає у можливості швидко та красиво прикрасити ділянку, чого не можна отримати при висадженні молодих дерев. Якщо для розвитку та зростання дерев потрібен час, то плодові чагарники, як правило, ростуть і розвиваються під чуйним керівництвом співробітників розплідника, а після висадки на ділянці саджанці лише трохи змінюються у розмірах. Таким чином, будь-яку заміську ділянку в передмісті Києва або в будь-якому іншому місті України можна перетворити до невпізнанності всього за кілька днів.

Залишилося лише визначитися з відповідними видами рослин та купити їх у нашому магазині. Професійна допомога в облагородженні ділянок та їх подальшому догляді дозволить клієнту заощадити власні сили та час, отримавши при цьому неймовірно гарний та затишний результат.

Вибираючи відповідні плодові чагарники для власної ділянки, слід враховувати особливості їхнього зовнішнього вигляду, а також правила догляду. При створенні нового гарного саду на території України рекомендується вибирати в магазині ті рослини, що відрізняються красивою текстурою, кольором кори або формою крони. Серед красивоквітучих саджанців у магазині найбільшою популярністю користуються кизил, шипшина, калина, барбарис, глід. Залежно від вибраних чагарників улюблений заміський будинок можна оточити не тільки свіжим насиченим зеленим ящиком. смарагдовими, а й жовтими, золотистими та пурпуровими фарбами. Найяскравішим представником насиченого забарвлення по праву вважається барбарис. Не варто залишати без уваги і можливість купити саджанці з яскравим забарвленням крони. чудова прикраса для саду сніговою зимою та ранньою весною.

Приміром, дерен обов'язково приверне увагу своїми втечами червоно – коралового кольору. Актуальні рекомендації від співробітників розплідника можна отримати і про форми крон плодових чагарників, які можуть бути подушковидними, сферичними, сновидними або стелиться. Висаджування почвопокровних плодових чагарників має і декоративне значення. Їх висаджують при декоруванні укосів, а також для озеленення ділянок, на яких погано росте трава. Завдяки використанню барвистих та плодоносних чагарників будь-який сад Києва та області зможе заграти абсолютно новими яскравими фарбами, створивши затишок та потішивши господарів корисними налитими плодами.

Висаджені плодові чагарники потребують обов'язкового правильного догляду. Раціональніше довірити всю роботу професіоналам, які точно знають, як і коли обрізати пагони рослин, організувати полив мешканців саду та якісно удобрити їхню кореневу систему. Наприклад, догляд за одне – або дворічні кущі смородини заснований на акуратному обрізанні пагонів, після чого повинно залишитися не більше 2 – 4 бруньок. Це дозволить молодим саджанцям краще зміцнити коріння. Якщо не проводити своєчасне обрізання гілок, кущі можуть зайво загуснути, що призведе до подрібнення плодів та зниження їх цукристості. Аналогічними вимогами до догляду плодових кущів відрізняється і аґрус, а ось жимолість перші кілька років краще не обрізати.

Докладніше...

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення