Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів

Rose Eden Rose Троянда Еден троянд

Стоимость:
210.00 грн
В наявності
+

Мінімальна кількість для "Rose Eden Rose Троянда Еден троянд" є 1.

Rose Eden Rose Роза Еден роз
Форма: Троянда Eden Rose плетиста, а саме клаймбер. Для клаймберів характерні жорсткі, товсті стебла, з них важко створити арку, але вони добре обов'ють альтанку або жердину, також добре росте без опори. Роза Eden Rose має дуже хороший імунітет до захворювань, стійка до дощу та вітру.

Швидкість зростання: сорт повільно зростаючий. Досягає у висоту та ширину 2м.

Листя: велике, темно-зелене, глянсове, дрібнозазубрене, погоні малоколючі.

Плоди/Квіти: Квітка густомахрова, важка, має дуже слабкий аромат, лепестки квітки плавно змінюють відтінок від білих із зеленим відтінком, що переходять у молочно-білий і ближче до центру розово-лавандовий. Квіти на одному кущі можуть мати різну інтенсивність відтінків. Роза Eden Rose цвіте рясно протягом усього літа. У розмір квітка до 12см. Плоди - дрібний шиповник.

Ґрунт: рози добре ростуть і цвітуть на родючих, дренованих землях. Для гарного зростання та тривалого цвітіння рекомендуємо вносити до посадкової ями органічне удобрення. На початку сезону (навесні) необхідно вносити повне удобрення з розрахунку: аміачної селітри, калійної солі, суперфосфату по 15-20 г на один кущ. У період закладання бутонів найкращим удобренням є органіка. Влітку під рози вносимо повне минеральне удобрення 10-15 г аміачної селітри та по 15-20 г суперфосфату та калійної солі з розрахунку на один кущ. У середині вересня проводитися останнє підживлення суперфосфатом 10-15 г і калійною силлю 20-25 г, азотні удобрення в осінній період виключаються. Регулярні підживлення сприяють розвитку міцних, здорових кущів роз.

Тривалість життя: за умови правильного догляду розовий кущ може прожити десятки років.

Ставлення до світла: важливо знати – рози люблять світло і не люблять протягів, негайно зростають у легкій тіні. Бажано уникати посадки на східній та північно-східній стороні ділянки.

Стійкість до міських умів: більшість сортів роз добре відчуваються у місті.

Оптимальний період посадки: для посадки роз з голим коренем оптимальний період березень-квітень та серпень-листопад. Рози в контейнері сідають протягом усього періоду плюсових температур. Висаджувати рози необхідно так, щоб коренева шийка була нижчою від рівня грунту на 2-3 см. Це захищає їх від пересихання в період спеки та вимерзання у зимовий період. Після посадки рози обов'язково потрібно добре пролити, 2-3 відра на кущ, навколо куща - зробити приствольну лунку, щоби волога потрапляла за призначенням. Рози краще висаджувати у тиху, похмуру погоду. Кущі розміщуються так, щоб вони не пригнічували одне одного.

Вид кореневої системи: рози мають поверхневу кореневу систему.

Морозостійкість: ми радимо вкривати рози на зиму лапником, спанбондом, ґрунтом. Перед укриттям кущів роз видаляють листя, квіти, бутоні. Також радимо наприкінці жовтня, зрізати всі квіти та бутони для запобігання лишнього витрачання поживних речовин та підвищення загартування рослин.