Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль
Меню сайта
Категорії товарів

Троянди та чагарники троянд для Вашого саду

Рози завжди відрізняються серед інших кольорів своєю витонченістю та особливим шармом ніжністю. Саме вони вміють радувати око неймовірними насиченими квітами пелюсток та дарувати неперевершений ароматний шлейф вечірнього саду.

Завдяки цьому саджанці троянд завжди такі потрібні в оформленні та доповненні ландшафтних проектів у Києві, а також інших регіонах України. Головна гідність цих квітів полягає у величезній кількості їх сортів та видів, якими можна легко прикрасити навіть найскромніший та найменший двір.

При цьому саджанці троянд, що розпустилися, легко і гармонійно впишуться в будь-який екстер'єр заміського будинку, стаючи тією самою ключовою фігурою всього ландшафтного проекту. Залежно від поставлених завдань, слід вибрати та купити в магазині ті види троянд, які б підкреслили статус котеджу, додали яскравих фарб та емоцій у улюблений доглянутий сад або зуміли надати ділянці деякої романтичності. Для останнього ідеально підійдуть плетисті троянди, висаджені біля арки. Вони можуть бути одного сорту і кольору або складатися з кількох своїх різновидів, сформувавши тим самим цілу квіткову композицію, в тіні якої літній відпочинок буде особливо ніжним і приємним. Якщо саджанці, арка, столик і крісла будуть оформлені в чистому білому кольорі, то шматочок неперевершеної колориту Італії виявиться просто під вікнами заміського будинку! Адже це так просто, створити свою маленьку країну, використовуючи лише власну фантазію та саджанці улюблених квітів із розплідника!

Не менш красивою оазисом стануть і плетисті троянди, оформлені біля садових альтанок, лавок та гойдалок. Гарним поєднанням стануть і троянди в саду, висаджені вздовж вузької кам'яної стежки. Для вічнозеленої оази краси на власному лужку рекомендується додатково використовувати кущі самшиту, серед яких рожеві квіти виглядатимуть особливо ніжно і неповторно.

Прогулятися ароматною тінистою доріжкою власного саду – межа мрій для більшості жителів Києва та інших галасливих мегаполісів України. А якісна та доглянута продукція розплідника є тим першим кроком до їх реалізації!

Як і більшість інших рослин, які можна купити в розпліднику, кущі троянди вимагають дотримання певних правил догляду. Тільки в такому разі оновлений літній сад зможе заграти ніжними та яскравими кольорами одночасно з насиченістю ароматів. Насамперед це стосується дбайливого та своєчасного обрізання, а також якісного добрива та поливу. Щоб влітку плетисті троянди змогли порадувати своїм інтенсивним ростом і густим рясним цвітінням, обрізку гілок краще проводити щорічно навесні, через два тижні після зняття захисного утеплення. Ідеально обрізати троянди, коли у них набрякли нирки, але ще не розпустилося листя. Під час обрізки забираються старі та пошкоджені пагони, сухі та слабкі гілки. Якщо для кущів кучерявих троянд рекомендується залишати лише шість найсильніших пагонів, то в мініатюрних кольорах важливо додатково вкоротити кожну втечу наполовину.

Якщо саджанці троянд придбані навесні, їх обрізання проводиться відразу після висадження в ґрунт, якщо восени – з настанням наступної весни. Після того, як кущі приймуться, важливо провести їхнє підживлення. Для цього під кущі викладається компост, що перепрів, або гній. Надалі удобрення кущів троянд проводиться через кожний 2 – 3 роки. Для активного розвитку та цвітіння рожевих саджанців важливо завжди зберігати ґрунт злегка зволоженим. Для догляду за гаями на пухкому ґрунті відмінно підійде система краплинного зрошення.

Докладніше...

Огляди

Нове повідомлення