Адреси
Наші адреси:
Розплідник с. Нов. Безрадичи
Доставка
Доставка
  • По Україні: від 3-х днів
  • По Києву та області до 3-х днів
Перевізники
  • Інтайм
  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Нічний Експрес
  • Власний транспорт
Оплата
Способи оплати
  • Готівка
  • Карта ПБ
  • Б/готівка з пдв
Профиль
Мой профиль

Колір у саду

25/10/2018
за Администратор Главный

Як часто замовник каже: «Хочу гармонійний сад! Маючи на увазі навіть гармонію в кольорі. Розкресливши в ескізних реченнях видові крапки, олівець нам виводить форму. Але буває часто, коли виносиш проект у натуру виходять розбіжності, тому що палітра кольорів не зовсім хоче дружити з дійсності. Це все, чому? Тому що є кольори, що поєднуються і немає, є тони і півтони, є кольори для «каркаса» і для акцентів. І є кольори, які у нас із чимось асоціюються. Все це слід зважати на етапі проектування саду.

Як працюють кольори?
На панелі є основний каркас кольорів, який поєднуємо фактичні з будь-якими іншими.

Бежевий. Асоціюється із надійністю, викликає почуття комфорту, спокою, врівноваженості, балансу. Посилює позитивну енергетику.

Чорний - відтінки якого дають вагомості, хоча фактично цього кольору не існує. Підсвідомо колір сприймається з розкішшю (якщо ми говоримо про товари), для саду це складний колір, тому використання акцентів розставляє все по місцях. Колір підходить для авторитетних людей, які беруть виклик. Але використовувати колір потрібно акуратно, щоб він не здавався агресивним.

Якщо говорити про сірий, то це кольори консерваторів, а також зрілості. Його відтінки додадуть віку саду, якщо ви прагнете створити історію у просторі. Також добре сірі відтінки вписуються для офісних зон, адже не відволікають та надають впевненості.

Колір невинності і чистоти - білий - що підігрує всій палітрі кольору кола, створює почуття рівності. Викликає відчуття порядку, візуально збільшує простір маленьких садів, розміщуючи на передньому плані наближає композицію, на задньому плані – віддаляє

Основна тепла палітра


Жовтий та його похідні: кольори щастя та настрої, добре стимулюють роботу мозку. Цей колір викликає довіру. Дуже добре використовувати у активних зонах відпочинку.

Червоний – колір виклику, пристрасті та енергії. Привертає увагу. З ним вкрай акуратно потрібно поводитися, можна перестаратися і тоді він агресивно впливатиме на емоційний стан. Краще розбавляти колір із земляними квітами та зеленню або заднім планом нейтральних квітів.

Рожевий – гармонія жіночності, спокою та крихкості. Завдяки використанню його відтінків можна зробити максимально комфортний сад для відпочинку, який згладжує нестабільність та створює романтичні настрої.

Фіолетовий – колір аристократії, а також шанований у східних релігіях. Колір – загадка, колір мудрості та містичних символів. Позитивно впливає розвиток чутливості, розкриття планів, тому добре планувати простір зон для медитації. Але головне не перестаратися, щоб не поринути в апатію. Лавандовий – похідний – символ Провансу. А у поєднанні з білим та небесно-блакитним дарує палітру радості та невагомості.

Кольором мов полум'я називають помаранчевий, тони якого пробуджують радіти життю, енергії та насолоджуватися творчістю. У разі перенасичення відтінків апельсина виникає швидка стомлюваність. Дуже добре використовувати для оформлення садків, шкіл та творчих студій.

Як працюють холодні кольори?


Основна палітра має заспокійливий ефект, служить сполучним і необхідним елементом у садах, але у кожного відтінку своє призначення.

Традиційним кольором природи є зелений. Один із небагатьох кольорів, який допомагає зняти втому очей. Поєднуємо з усіма кольорами садових рослин і в монохромній хвилі зелені добре читається фактура листя.

Небесні світла від блакитного до м'ятного дають саду повітря та глибокої перспективи. Колір світу, спокою, нескінченності та сили. Сади світяться відтінками цих квітів на злакових полях і просимо під час заходу сонця. Наповнюючи простір дрібних садів цими відтінками в далеких точках погляду, ми можемо візуально збільшити площу території. Вписуючи в куточках саду ці кольори, отримуємо місця для усамітнення, занять йоги, а також місця самопізнання.

Синій позиціонує себе як колір чесності, стабільності та благонадійності, викликає сильні емоції. Добре працює в саду з білим, а також класичне поєднання із жовтим кольором завжди привертає увагу. Виправдано розміщувати біля вхідної групи офісних будівель, а також установ, які хочуть до себе розташувати довірою.

Як застосовувати яскраві кольори?


Яскравість і кричущі кольори неону, техно, як їх тільки не називають, говорять про внутрішнє «Я», що бунтує. З цією палітрою необхідно працювати акуратно, як художник, робити легкі та поетапні мазки. Перенасичення кольором провокує бунт, тому застосування їх актуально у вигляді акцентів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення